AÇIKHAN GURUBU 2001 YILINDA KALİTELİ, GÜVENİLİR, MODA VE TRENDLERE UYGUN YAŞAM ALANLARI YARATMAK İÇİN KURDUK. SEKTÖRE GİRDİĞİ İLK GÜNDEN İTİBAREN DENEYİMLİ KADROSU “İLK ÖNCE KALİTE” Yİ PRENSİP HALİNE GETİRMİŞ, TEKNOLOJİYİ VE TECRÜBEYİ BİRLEŞTİREREK YÜZLERCE KİŞİYE KALİTELİ YAŞAMLAR SAĞLAMIŞTIR. BUGÜNE KADAR UYGULADIĞIMIZ PROJELERDE ÖNCELİKLE KULLANICI İHTİYAÇLARINA EN DOĞRU VE NİTELİKLİ HİZMET VERMEK OLMUŞTUR.

RESMİ PROJELERDE VE KONUT İNŞAATLARIMIZDA GÖSTERDİĞİMİZ BU POLİTİKAMIZ SEKTÖRDE FİRMAMIZI GÜVENİLİR VE İTİBARI SARSILMAZ BİR KONUMA TAŞIMIŞTIR. BU İTİBARIN SAĞLADIĞI ÖZGÜVENLE FİRMAMIZ; ÖNCE BÖLGEDE SONRASINDA İSE TÜRKİYE’DE BÜYÜK PROJELER GELİŞTİRMEYİ VE İŞLERİNDE ÖRNEK TEŞKİL ETMEYİ PRENSİP OLARAK BENİMSEMİŞTİR.

 

İçerik güncelleencektir.

AÇIKHAN GRUP OLARAK MİSYONUMUZ ÇAĞIN TEKNOLOJİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANARAK KULLANIŞLI VE MODERN YAŞAM ALANLARINI HAYATA GEÇİRMEKTİR. GELECEĞİMİZE KEYİFLİ ŞEHİRLER BIRAKMAKTIR.

TECRÜBELERİMİZ VE BİLGİLERİMİZİ GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİYLE UYARLAYARAK, ŞEHRİMİZDE KALİTELİ VE GÜVENİLEBİLİNİR YAŞAM ALANLARI İNŞAA ETMEKTİR.

AÇIKHAN GRUBU 2001 YILINDA KALİTELİ, GÜVENİLİR, MODA VE TRENDLERE UYGUN YAŞAM ALANLARI YARATMAK İÇİN KURDUK. SEKTÖRE GİRDİĞİ İLK GÜNDEN İTİBAREN DENEYİMLİ KADROSU “İLK ÖNCE KALİTE” Yİ PRENSİP HALİNE GETİRMİŞ, TEKNOLOJİYİ VE TECRÜBEYİ BİRLEŞTİREREK YÜZLERCE KİŞİYE KALİTELİ YAŞAMLAR SAĞLAMIŞTIR. BUGÜNE KADAR UYGULADIĞIMIZ PROJELERDE ÖNCELİKLE KULLANICI İHTİYAÇLARINA EN DOĞRU VE NİTELİKLİ HİZMET VERMEK OLMUŞTUR.